„Baschetul este dragostea mea, viața mea, pasiunea mea”, spune unul dintre invitații speciali ai GHEPARZII Summer Camp 2024, Ivan Gemaljevic.
Cu o experiență de un deceniu în antrenorat în Serbia și România, Ivan Gemaljevic va fi una dintre prezențele deosebite ale GHEPARZII Summer Camp.
Va fi un camp cu multă muncă de calitate, cu antrenori experimentați și cu o foarte bună etică a muncii, profesioniști de la care copiii au cu adevărat de învățat!
Ivan Gemaljevic
Timp de peste zece ani a crescut generații de juniori la cluburi precum Cacak Basket Tim, iSports Ploiești, Alpha Basketball Sibiu, Leii București, CSM Oradea, în prezent lucrând cu copiii de la Gladius Lucky Dragons.
Suntem bucuroși să avem în echipă un profesionist desăvârșit!
Dorim să oferim o săptămână de muncă de calitate și avem oamenii potriviți pentru a o face!Marcel Țenter
FOTO: baschetprahova.wordpress.com